Rozszerzony Cinnamon Panel Launchers Applet

Miejsce, w którym użytkownicy forum mogą zaprezentować swoje własne projekty programistyczne.
TrolleY
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 160
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:40
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Rozszerzony Cinnamon Panel Launchers Applet

Post autor: TrolleY »

Może nie do końca jest to "moja" twórczość, gdyż polega ona tylko na modyfikacji istniejącego kodu ale myślę, że jest ona bardzo przydatna :)

Od jakiegoś czasu zacząłem używać Linuxa Minta 17 zamiast Ubuntu ze środowiskiem Cinnamon i bardzo sobie ten system cenię, lecz niestety niektóre z appletów moim zdaniem są nieco wybrakowane. I tak np. Panel Launchers Applet przy kliknięciu prawym przyciskiem mógłby mieć również listę dodatkowych akcji zdefiniowanych w plikach desktop jak np "Nowe prywatne okno" dla Firefoxa. O zaraz! Teraz już ma! :)

Z racji, że applety do Cinnamona są pisane w Javascripcie i są na licencji GPL v2 pokusiłem się o zmodyfikowanie tego appletu aby dostarczył tej funkcjonalności. W zasadzie w Javascripcie pisałem pierwszy raz, jest to pierwszy język funkcyjny z jakim mam do czynienia więc pewnie ten kod mógłby wyglądać nieco lepiej ale i tak jestem z siebie dumny :)

Link do repozytorium: https://github.com/trolleyyy/PanelLaunc ... etImproved
Linux Mint 17 + Cinnamon (x64) / Windows 7 (x64)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza twórczość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości