Powitanie

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
stawosz
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 39
Rejestracja: 15 lut 2008, 21:34
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Powitanie

Post autor: stawosz »

My tez mamy taką nadzieje
whitesand

Odp: Powitanie

Post autor: whitesand »

Witam, mija już prawie miesiąc odkąd przeszedłem na jasną stronę mocy. Zacząłem od Ubuntu 7.10, testowałem Mandrivę Powerpack, sprawdzałem openSUSE, przymierzałem się do Fedory, ale wróciłem do tego co dla mnie najlepsze - Ubuntu. Aktualnie w wersji 8.04. Jeszcze raz witajcie! ;)
zev78
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2008, 18:30
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 6.06
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: zev78 »

Witam wszystkich. Jestem świeżym użytkownikiem Ubuntu, mam nadzieję że zagoszczę przy nim na dłużej. Wersję mam chyba 7.01 z tego co doczytałem.
Awatar użytkownika
aga
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1383
Rejestracja: 12 paź 2007, 14:58
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: aga »

ja nawet nie wiedziałam że tu powitania są ....... :)
oj a ja się nie przywitałam noooo....
Jeśli masz problemy z ortografią, to zainstaluj słownik do przeglądarki.
Temat rozwiązany -wpisz [solved]
Ubuntu user # 20613 i user #474846
Świetny Blog
Grupa Ubuntu.pl na lastfm- Zapraszamy
Awatar użytkownika
kozak
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 9
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:03
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma

Odp: Powitanie

Post autor: kozak »

o! ja też nie wiedziałem :D

na kubuntu siedzę od jakiś 2 miesięcy i mi się podoba (choć xp cały czas się czai na dysku)
na forum trafiłem niedługo po instalacji, wiele moich problemów zostało rozwiązanych bez pisania jakichkolwiek postów ~wystarczyło użyć magiczej opcji: szukaj!

podoba mi się to forum, wielu ludzi ma dużo zapału i pomaga początkującym, także myślę, że będę się tu pojawiał :)

toteż ostatecznie wypowiem te słowa: witam, witam!
MSI 845E Max 533MHz | P4 1,7GHz Northwood 256kB L2 Cache | 512MB DDR2 PC-333 | GeForce FX 5900 Ultra 256MB 256bit DDR2 | Samsung SyncMaster 755dfx 17"
Awatar użytkownika
dubnis
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2008, 12:05
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: dubnis »

Ja również chciałbym się przywitać ;). Całkowicie w Linuksie nie jestem nowy bo wielokrotnie instalowałem już różne dystrybucje, kiedyś nawet byłem zarejestrowany na tym forum ;) (Gdy używałem Ubuntu 6.12 :>, podejrzewam że mojego starego konta już nie ma :P) Jednak to zawsze były sporadyczne "zabawy" z Linuksami, teraz planuje już tu zostać na dobre :). Jeszcze raz witam :).
kozue
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2008, 12:53
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: kozue »

Ładnie się witam ^^

Z Linuxem mam do czynienia już około tygodnia i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Co prawda niewiele jeszcze umiem, ale nie zraża mnie to - bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy i poznawać wszystko od podstaw.

Załamki miałam już kilka razy, niestety <na szczęście? xp> nie mogłam "rzucić wszystkiego w cholerę i wrócić do windy", bo partycja z windą bawi się ze mną w ciuciubabkę x'D

Kończąc, chciałabym napisać co mnie skłoniło do instalacji pingwina. Paradoksalnie, była to... nonsensopedia :razz:
muteb
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2008, 14:05
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: muteb »

znowu nowy nowego wita...i wszystkich innych oczywiście też!!!
rzucanie windowsa to jak rzucanie palenia najgorszy jes pierwszy tydzień.
niedawno (na swoje imieniny) wywaliłem xp-eka...łącznie z plytką :)
Awatar użytkownika
Graż
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2008, 11:12
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: Graż »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Z pingwinem żyje już ponad rok a wszystko przez mały wypadek podczas którego całkowicie pozbyłam się windowsa :)
Na początku jak dziecko w ciemnościach, potem coraz lepiej :) Teraz na studiach jestem już po dwóch kursach unixowych i czuję się pewniej w tym co robię :) a jak dobrze pójdzie to jeszcze kilka kursów przede mną ;) (i ja wbrew pozorom studiuję nauki przyrodnicze :P)
Pozdrawiam :)
symbol
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 04 lip 2008, 21:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: symbol »

Witam ;)
Moje życie z Linuksem zaczeło sie od Ubuntu 6.06 i do poprzedniego tygodnia linux to byla tylko zabawka ^^ od 3 dni jestem szczesliwym posiadaczem Kubuntu 8.04 i jest juz chyba w pełni skonfigurowany ^^ Niestety grzesze, mam na dysku Windowsa, gdyż lubie sobie pograc co nie co, a na wine gry nie chodza tak jak na windzie ^^
Pozdrawiam ;)
noxx
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2008, 18:06
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: noxx »

Witam!
No, cóż ja też mam jeszcze windowsa na dysku, bo chyba mieć musze (porgramy do obsługi fonów...). To jest już chyba 3 moje podejscie do linuksa :D Teraz mam zamiar "zostać" dłużej :P
Awatar użytkownika
Cubius
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2008, 23:40
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: Cubius »

Witam wszystkich.

Moja zabawa z Linuxem dopiero sie zaczyna, a z win raczej sie predko nie skonczy - duzo dzialam z photoshopem, 3smax i autocadem.
Zapisalem sie na forum szukajac porady przy instalowaniu Ubuntu na laptopie z karta Ati, niestety poleglem i odpuscilem. Za cienki i za zielony jestem, poza tym ciezko instalowac L na jednym kompie bez mozliwosci podgladania porad na drugim. Tak wiec zmeczony nieporozumieniem jakim jest vista zakupilem drogi komp (mam nadzieje ze bardziej L-przyjazny) w tym tygodniu bede atakowac po raz drugi.
Pewnie nie bede sie specjalnie duzo udzielac (z natury) na forum, ale zawsze chetnie dradze w kwestiach, na ktorych sie znam (patrz powyzej) ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
auror777
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Powitanie

Post autor: auror777 »

Witajcie wszyscy!:)

Jestem nowy na tym forum, ale nie nowym użytkownikiem linuxa:)
Używałem już wielu różnych dystrybucji (slackware, debian, fedora, opensuse itd.), ale najbarziej spodobało mi się ubuntu więc postanowiłem się zarejestrować:) Mam nadzieje, że będę pomocy, bo mam nie chwaląc się całkiem niezlą wiedzę o linuxie;)

Liczę na owocną współpracę i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum:)
exc1te
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2008, 11:06
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: exc1te »

Witam, zainstalowalem ubuntu hh 8.04 dokladnie 4 dni temu, bylo troche problemow ale jest do przodu i nie mam zamiaru wracac do winzgrozy, zostalo jeszcze kilka rzeczy z odpalaniem gier pod wine i przyspieszeniem systemu i bedzie gitarka. Pozdrawiam :D
kuduata
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:52
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: kuduata »

okeeeej.
zem nowa, to widac od razu po miejscu zamieszczenia posta)
dzien dobry wiec)
sprowokowana informacja wyswietlana za kazdym razem, gdy sie loguje,, ("moze bys tak dzisiaj cos w koncu napisala"), przezwyciezam uczucia wywolane grzebaniem w regulaminach i ostrzezenia na temat "pisz tylko gdy masz problem", czego wynikiem ten poscik..
..a wiec, ubuntu 8.04 sie to nazywa, sliczne i estetyczne jak diabli, do tego pomaranczowe.. nie mam wyjscia.. musze to diabelstwo jakos do porzadku doprowadzic.. na razie borykam sie z podpieciem internetu, male utrudnienie polega na tym, ze mieszkam w austrii)) ale jakos da sie w koncu rade.. zajelo dopiero trzy dni)) jako ze pojecia o tym wszystkim nie mam, zajmie jeszcze troche, ale niech tam.
posta pisze z mezowego xp, nie dal skasowac, czapla go nie przekonuje, zreszta ja sie chlopu nie dziwie, patrzy jak oczy wypluwam na ten ekran , i... nic sie nie dzieje)
cierpliwosci i czasu mam (chyba) dosc, ale jak w koncu ten internet zamontuje, to... klekajcie narody)) a wiec na razie pozdrawiam wszystkich serdecznie, wracam do czapli. pa.
Awatar użytkownika
Rafek
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 18
Rejestracja: 12 sie 2008, 16:27
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 7.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: Rafek »

Witam miło mi gościć w gronie użytkowników systemu Ubuntu
Awatar użytkownika
reaven
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2008, 22:03
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 7.10
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: reaven »

Witam!
Podejście do Ubuntu jest to moje (chyba) trzecie. Obecnie mam nadzieję, że pobawię się w to trochę dłużej. A jeśli przyjdzie chęć na gry - postaram się utrzymać w ryzie i pobawić się na tym systemie w podmienianie plików i inne sztuczki na gry.
Obecnie używam Ubuntu 7.10, z racji, że nie mam czasu na aktualizacje i brak pieniędzy na najnowszy Linux Magazine, w którym 8.04 jest zamieszczone. Myślę jednak, że przyjdzie jeszcze czas na aktualizowanie systemu, np. w jedną z pięknych nocy.
Pozdrawiam, Reaven.
wojciechp

Odp: Powitanie

Post autor: wojciechp »

Witam,
mój nick to wojciechp, ale naprawdę mam na imię Paweł. Pierwszy raz dowiedziałem się o istnieniu Linuksa z kursu obsługi Corel Linuksa (chyba już nie ma takiej dystrybucji) w "Komputer Świecie", a pierwsza zainstalowana na komputerze dystrybucja to Mandrake Linux 8.0. Używałem także Ubuntu 6.06 i Fedory 7, a teraz jestem szczęśliwym użytkownikiem Ubuntu 8.04.
Awatar użytkownika
Lamilami
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 26
Rejestracja: 26 maja 2006, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86

Odp: Powitanie

Post autor: Lamilami »

Cześć wojciechp, bulorek, reaven. Witamy.
Jak się pewnie domyślacie znajdziecie tu odpowiedzi na pytania ( o ile te pytania zadacie) oraz mnóstwo innych atrakcji. A jakby co jeszcze kanał IRC jest.
Good friend of Botticelli, Wittgenstein and Ayn Rand.
Ubuntu user #9775
maddie
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 91
Rejestracja: 21 sie 2008, 21:51
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: maddie »

Witam, mam 15 lat i jestem szczęśliwą posiadaczką Ubuntu 8.04 od kilku tygodni i po chwilowym zniechęceniu się dziwną konfiguracją połączenia bezprzewodowego wróciłam do Linuksa i coraz bardziej mi się podoba :D

informatyk - amator - uczę się w pierwszej lo w klasie o profilu matematyczno - fizyczno - informatycznym no i powoli poznaję podstawy programowania

Bardzo chętnie porozmawiam z jakimś specem od tych kodów wszystkich :)
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość