Re: Forum ubuntu.pl a Tapatalk.
: 25 lip 2014, 08:57
Ciekawe podejście. Ale przynajmniej jest jasność, że nie ma na co liczyć.
Polskie forum użytkowników Ubuntu 🇵🇱🤝🇺🇦
https://ubuntu.pl/forum/
To właśnie powinieneś dopuścić dyskusję na ten temat, a przede wszystkim zastanowić się dlaczego ludzie uciekają od tego forum, m.in. za brak możliwości przeglądania forum na urządzeniach mobilnych przez Tapatalk. Osoby nic nie wnoszą bo są tak traktowane. Jakiś przewrażliwiony jesteś bo nikogo tu nie opluwam.Re: [ot] Forum ubuntu.pl a Tapatalk.
Postprzez igotit4free » poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:34
Mam wrażenie, że stanowisko Administracji jest klarowne. Jak się coś w tej dziedzinie zmieni, to się zmieni.
Na tę chwilę wypowiedzi osób które nijak w życiu forum nie uczestniczą i nic do niego nie wnoszą, a zaglądają tu raz na ruski rok i to tylko po to, żeby sarkać, stękać i opluwać traktuję na równi z reklamą Salonu Wędlin Jurajskich w Kozich Bobkach. Czyli kosz.
Na tę chwilę wypowiedzi osób które nijak w życiu forum nie uczestniczą i nic do niego nie wnoszą
O czym chcesz dyskutować? Wątek ma pięć stron i cztery lata. Tapatalka nie ma, i jak jasno i po wielokroć powiedziano nie będzie. Coś się zmieniło? Masz jakieś nowe argumenty w tej "dyskusji"? Powtarzanie mantry "dej panie, dej panie, dej" to jest twoim zdaniem dyskusja?luk1don pisze: To właśnie powinieneś dopuścić dyskusję na ten temat, a przede wszystkim zastanowić się dlaczego ludzie uciekają od tego forum, m.in. za brak możliwości przeglądania forum na urządzeniach mobilnych przez Tapatalk. Osoby nic nie wnoszą bo są tak traktowane. Jakiś przewrażliwiony jesteś bo nikogo tu nie opluwam.