Strona 5 z 5

Re: Forum ubuntu.pl a Tapatalk.

: 25 lip 2014, 08:57
autor: zovalik
Ciekawe podejście. Ale przynajmniej jest jasność, że nie ma na co liczyć.

Re: Forum ubuntu.pl a Tapatalk.

: 16 gru 2014, 18:56
autor: luk1don
Re: [ot] Forum ubuntu.pl a Tapatalk.
Postprzez igotit4free » poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:34

Mam wrażenie, że stanowisko Administracji jest klarowne. Jak się coś w tej dziedzinie zmieni, to się zmieni.
Na tę chwilę wypowiedzi osób które nijak w życiu forum nie uczestniczą i nic do niego nie wnoszą, a zaglądają tu raz na ruski rok i to tylko po to, żeby sarkać, stękać i opluwać traktuję na równi z reklamą Salonu Wędlin Jurajskich w Kozich Bobkach. Czyli kosz.
To właśnie powinieneś dopuścić dyskusję na ten temat, a przede wszystkim zastanowić się dlaczego ludzie uciekają od tego forum, m.in. za brak możliwości przeglądania forum na urządzeniach mobilnych przez Tapatalk. Osoby nic nie wnoszą bo są tak traktowane. Jakiś przewrażliwiony jesteś bo nikogo tu nie opluwam.

Re: Forum ubuntu.pl a Tapatalk.

: 16 gru 2014, 19:05
autor: pawegio
Widzę, że przyszedł czas na cenzurę i usuwanie postów zgodnych z regulaminem, ale godzących w dobre imię Administratorów Dyktatorów. Pozostały już chyba tylko bany użytkowników.
Na tę chwilę wypowiedzi osób które nijak w życiu forum nie uczestniczą i nic do niego nie wnoszą
:confused: Ten wątek faktycznie pokazuje, że nic nie chcą wnieść.

Re: Forum ubuntu.pl a Tapatalk.

: 16 gru 2014, 21:35
autor: igotit4free
luk1don pisze: To właśnie powinieneś dopuścić dyskusję na ten temat, a przede wszystkim zastanowić się dlaczego ludzie uciekają od tego forum, m.in. za brak możliwości przeglądania forum na urządzeniach mobilnych przez Tapatalk. Osoby nic nie wnoszą bo są tak traktowane. Jakiś przewrażliwiony jesteś bo nikogo tu nie opluwam.
O czym chcesz dyskutować? Wątek ma pięć stron i cztery lata. Tapatalka nie ma, i jak jasno i po wielokroć powiedziano nie będzie. Coś się zmieniło? Masz jakieś nowe argumenty w tej "dyskusji"? Powtarzanie mantry "dej panie, dej panie, dej" to jest twoim zdaniem dyskusja?