Virtual Box 3 i Call of Duty 4 MW

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
wiejak
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 15
Rejestracja: 24 kwie 2009, 06:41
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME

Virtual Box 3 i Call of Duty 4 MW

Post autor: wiejak »

Witam,

z okazji nowej wersji VB mam pytanie - czy komuś udało się uruchomić w/w grę w trybie online z punkbuster`em ?
Awatar użytkownika
Tomahawk
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 189
Rejestracja: 03 lip 2008, 11:22
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Odp: Virtual Box 3 i Call of Duty 4 MW

Post autor: Tomahawk »

Śmiem twierdzić, że akceleracja karty graficznej nie jest wystarczająco szybka, żeby uruchamiać takie gry....

Pozdrawiam
i5 2500k@4.4GHz|Ninja 2|AsRock Z68 Pro3-M|8GB Ram|R5850|Dell E228WFP|Arc Mini|M8000X|160GB SATA2
A300-14T|Ubuntu 11.04
Awatar użytkownika
tommy8482
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 196
Rejestracja: 24 wrz 2008, 18:50
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Virtual Box 3 i Call of Duty 4 MW

Post autor: tommy8482 »

Ja dopowiem taki motyw, że trzeba być szalonym aby nowe gry (powiedzmy, że nowe) uruchamiać za pomocą VirtualBOXa. Przecież wydajność z takiego grania jest niewielka, a do tego dochodzi jeszcze obsługa karty graficznej.

Moim zdaniem, jeśli chcesz grać to zainwestuj w konsolę/Windowsa i będzie śmigać dużo płynniej niż na VB.
Awatar użytkownika
salemus
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 234
Rejestracja: 22 paź 2008, 16:01
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 19.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Virtual Box 3 i Call of Duty 4 MW

Post autor: salemus »

A moim zdaniem oba posty (poza Tomahawk'a i pierwszym akapitem kolegi wyżej) to stek bzdur.
Po pierwsze: Po co odpalać gry pod VBox'em ?? (Zrozumiem jeśli gra nie działa pod Linuxem i ma nie najwyższe wymagania)
Po drugie: Po co "inwestować" w Window$a ?! Gra ta chodzi perfekcyjnie pod wine sam grałem i przeszedłem grę chyba ze 3 razy bez żadnych zarzutów.

Swoją drogą, zanim stworzysz taki temat ("czy udało się komuś.......") sprawdź może najpierw na stronie http://appdb.winehq.org/ a potem wtrącaj potencjalne uwagi na temat jakiejś gry
GNU/Linux is like a Wigwam – no Windows, no Gates, Apache inside.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości