iPod Touch - Amarok

Grafika, film, dźwięk.
parox
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2007, 21:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

iPod Touch - Amarok

Post autor: parox »

Witam.

Piszę z zapytaniem odnośnie podłączenia Urządzenia Apple iPod Touch 2/3G 8GB iOS 4.1.
Mianowicie gdy sprawdzałem na Ubuntu z środowiskiem GNOME, ogólnie Rhythmbox ładnie wczytywał i mógł odtwarzać utwory.
Wolę środowisko KDE, i właśnie go używam.
Niestety przy tym urządzeniu następuje problem, iż po podłączeniu iPod'a, czyta mi tylko jako Aparat. Nie da rady w Amoraku wczytać albumów itd.

Czy zna ktoś procedury jak można zacząć czytać utwory z urządzenia oraz i je ew. Kopiować na dysk?

Nie chcę za bardzo zmieniać środowiska z tak błachej przyczyny, aczkolwiek jest mi dosyć potrzebne dojście do iPod'a.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.
Umieć Żyć, znaczy walczyć i zwyciężać!!!
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Odp: iPod Touch - Amarok

Post autor: bear7 »

Nie wiem, czy jeszcze aktualne, ale spróbuj może usunąć (albo przenieść gdzieś) pliki konfiguracyjne amaroka. Wyłącz program najpierw, a następnie odpal konsolę i wydaj polecenia:

Kod: Zaznacz cały

rm -r ~/.kde/share/apps/amarok
rm -r ~/.kde/share/config/amarok*
Przydało by się także, aby temat był bardziej treściwy, a zatem:
Zmień tytuł tematu na zgodny z REGULAMINEMZwróć uwagę głównie na słowa, których używaszTytuł tematu zmienisz edytując pierwszy postW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
Awatar użytkownika
hiroshi007
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 190
Rejestracja: 11 lis 2008, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: iPod Touch - Amarok

Post autor: hiroshi007 »

Coś ostatnio coraz więcej osób nażeka na brak współpracy amaroka z ipodami. Jest obejście tego problemu z ręcznym montowaniem iPoda i często wiążącą się z tym kompilacją biblioteki libgpod, o czym piszą twórcy Amaroka w specjalnym poradniku. Jeśli takie grzebanie ci nie odpowiada pozostaje zainstalowanie najnowszej wersji Clementine, która jest forkiem Amaroka 1.4 przeportowanym do Qt 4.
Mój blog o KDE, Kubuntu:
http://konqiklub.ubucentrum.net
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości