Flash przerywa swoje działanie.

Tutaj można zadać pytanie, jeśli Linuksa widzi się pierwszy raz w życiu ;)
jakubinho
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86

Flash przerywa swoje działanie.

Post autor: jakubinho »

Przedstawię krótko sprawę: czasami podczas oglądania youtuba filmik się zacina i zmienia się w biały ekran. Podobnie rzecz się dzieje podczas słuchania trójki przez ich odtwarzacz, po prostu zacina się. Moim systemem jest 10.10, odinstalowałem i zainstalowałem od nowa adobe, przez centrum oprogramowania jednak to nic nie dało, ma ktoś jakieś pomysły?
Ostatnio zmieniony 10 gru 2011, 10:42 przez jakubinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
simon532
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 316
Rejestracja: 18 paź 2007, 11:24
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Problem z flashem

Post autor: simon532 »

arthulus pisze:simon532 może on ma jakiś "mityczny problem" którego nikt nigdy nie widział , bo tak mu się wyświetliło na monitorze, dobrze jesteś wytresowany ale nie musisz odpowiadać za admina.
Na prawdę nie wiem jaki on ma problem, poza tym, że flash źle działa. Lepiej podałby, która wersja flasha, a nie systemu. Problemy z flashem są częste, przeważnie występują przy starszej jego wersji. Niedawno ktoś napisał podobnie: problem z flashem. Miał wersję 9.coś_tam. Aktualizacja pomogła.

@arthulus: nikt mnie nie tresował, jak sugerujesz, lecz najnormalniej drażni mnie, gdy widzę w tytule Problem. Ileż to już prób zawracania kijem Wisły tutaj obserwowałem i co... Nikt chyba nie czyta regulaminu. Przecież całe Forum to jeden wielki problem. Nikt tu raczej nie napisze kiedy coś mu się uda, nie sądzisz? ;-)
jakubinho
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86

Re: Flash przerywa swoje działanie.

Post autor: jakubinho »

Witam. Przepraszam Was za zamieszanie, tytuł już poprawiony i zgodnie z prośbą Simona wstawiam wersję adobe: 11.1.102.55ubuntu0.10.10.1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedszkole Linuksa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości