Euro Truck Simulator 2

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
ChoryPastor
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2013, 18:46
Architektura: x86_64

Euro Truck Simulator 2

Post autor: ChoryPastor »

Witam . Zainstalowalem tzn udalo mi sie zainstalowac Euro Truck Simulator 2 . Uruchomilem gre ... Wszystko pieknie stworzylem profil itp . Lecz podczas ladowania sie gry wiesza sie . Uinstalowalem Patch uruchalmialem z wersji podstawowej lecz problem sie powtarzal . Wiem ze Gre mozna odpalic lecz nie wiem jak ... z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Shimmy
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 859
Rejestracja: 24 mar 2011, 20:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Euro Truck Simulator 2

Post autor: Shimmy »

ChoryPastor
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2013, 18:46
Architektura: x86_64

Re: Euro Truck Simulator 2

Post autor: ChoryPastor »

haha sadze ze dam rade lecz jestem tak bliskooo sukcesu haha :D

-- 6 lut 2013, o 12:54 --

A wiec gre odpalilem !!!!!!! Dziala wszystko idealnie , moze pomijajac jeden drobiazg mianowicie dzwiek i rozdzielczoscia gdyz gra odpala sie w moim przypadku w oknie 1200 x 900 to max co udalo mi sie wyciagnac . Co do dzwieku to cos nie tak jest z pulse audio . Wine 1.5.23
wozzo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2013, 19:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS

Re: Euro Truck Simulator 2

Post autor: wozzo »

Witam. Linuxa używam od niedawna, jednak przeżyłem wiele prób odpalenia ETS2, każda zakończona fiaskiem. Jaka konfiguracja jest najlepsza (wersja WINE, wersja gry, ustawienia WINE)? Wiem że niedługo ma wyjść wersja na linuxa, ale czekam czekam i nie widzę żadnych informacji. A i jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość użycia save z wersji windowsowej? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nettmanek
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 167
Rejestracja: 26 lis 2008, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Wolverhampton
Kontakt:

Re: Euro Truck Simulator 2

Post autor: Nettmanek »

Gra jest już dostępna dla linuxa przez platforme Steam
Lenovo G580-20150 | Intel Core i3 3120M | 8GB DD3 | Intel HD 4000 & Nvidia GF 710M | 1TB HDD | kubuntu 13.10 64bit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości