W jaki sposób brak skrótu w OOffice może być winą systemu?
Zastanawiałem się czy to może mieć coś wspólnego z układem klawiatury itd..
Radziłbym w ogóle zainteresować się Libreoffice (...)
Jak mi się psuje Mitsubishi a ktoś mi radzi zainteresować się Subaru to co to za pomoc?

Ale dziękuję będę pamiętać.
A w ustawieniach skrótów widnieje "Ctrl + Shift + Spacja".
Na szczęście odpowiedź przyszła nagle i z nienacka ;D
Właśnie przez przypadek wcisnołem prawy alt i spacje i wskoczyła zaginiona twarda spacja!
Dziwna sprawa, bo wszędzie jest niby ustawione "ctrl +shift + spacja", a działa pod skrótem:
Mimo wszytko fajnie, że jest i działa!
Chyba można zamykać.
Dziękuję za szybkie zainteresowanie!