Laptop Asus x53T - Wadliwy zasilacz

Przenośne komputery i problemy z nimi związane
Filippexo
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 85
Rejestracja: 25 mar 2015, 19:36
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 19.04
Środowisko graficzne: GNOME

Laptop Asus x53T - Wadliwy zasilacz

Post autor: Filippexo »

Witam. Przy podłączenie zasilacza do mojego laptopa, on mi przestał ładować lapka, nawet przez chwile nie ładuje.
Po jakimś czasie dioda w zasilaczu sama wygasa. Kiedy laptop ma baterie dziala tylko na niej, natomiast kiedy jej nie ma
i jest podlaczony do zasilania, komputer nawet nie startuje. Kiedy jest bez baterii tak podpięty w stanie spoczynku, bateria
jest ładowana lecz z chwilowymi przerwami. Ktoś się orientuje o co może biegać? Co mi doradzicie? Wina lapka/zasilacza?
A też dobrym pomysłem jest zostanienie lapka na takie ładowanie jeśli pzerywa, chodź dioda się pali,że ładuje... Dzięki za opinie.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2015, 11:17 przez Filippexo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
igotit4free
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6453
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:51
Płeć: Mężczyzna
Architektura: x86_64
Lokalizacja: KRK

Re: Laptop Asus x53T - Problem z zasilaczem

Post autor: igotit4free »

Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEM
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.

Zanim ponownie wpiszesz w tytule tematu słowo PROBLEM zapoznaj się z REGULAMINEM
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
Windows 10 @ GA-P67A-D3-B3, i3-2100 3.10GHz, 8GB RAM, Gigabyte HD6850 1GB RAM
Android 7.0 @ Motorola Moto G4+
ODPOWIEDZ

Wróć do „Laptopy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość