Re: Ubuntu 18.04 zawiesza się po "Started Update UTMP About System Runlevel Changes"

Tu czekają wszystkie posty na ostateczną eksterminację. Posty usuwane automatycznie po 7 dniach.
Awatar użytkownika
Szymon
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Wersja Ubuntu: 18.04

Re: Ubuntu 18.04 zawiesza się po "Started Update UTMP About System Runlevel Changes"

Post autor: Szymon » 11 lip 2018, 21:59

mario_7 pisze:
11 lip 2018, 00:30
Pokaż wynik polecenia dmesg oraz zawartość pliku Xorg.0.log wskazanego w komunikacie ze zdjęcia.

Czy karta graficzna Nvidia działa przy uruchomieniu systemu z pendrive w trybie live?
Wyniki polecenia dmesg - lista bardzo długa mam pytanie czy przeglądam ją poprzez dmesg -h wybierając np dmesg | grep: kern, debug, err syslog, itp itd ( i tu nie wiem na co mam zwrócić uwagę) czy listę tą przegląda się w inny sposób i czego mam szukać?
Zawartość pliku Xorg :( albo otrzymuje komunikat że taki katalog istnieje i tylko to albo że nie mam do niego dostępu. Poproszę o 3 grosze jak się do tego dobrać
Czy karta graficzna Nvidia działa. Na tą chwilę nie mam takiego pena i zanim popytam google jak go zrobić chciałbym wiedzieć jak odpowiedzieć na pierwsze dwa pytania :/
Normalnie czarna magia dla mnie :evil:
Samsung NP450R5E
IntelCore i5-3230M
8GB RAM
NVIDIA GeForce 710M 2048 MB
500GB HDD
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Re: Ubuntu 18.04 zawiesza się po "Started Update UTMP About System Runlevel Changes"

Post autor: mario_7 » 12 lip 2018, 22:09

dubel
Czytelnia - poczytaj, Google - poszukaj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Purgatory”