Schematy kolorów KDE po aktualizacji do 20

Tematy specyficzne dla poszczególnych window managerów: KDE, GNOME, XFCE, Fluxbox, Blackbox, IceWM, WindowMaker, itd. - wszystko tutaj.
sarfex
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 21
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:07
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Schematy kolorów KDE po aktualizacji do 20

Post autor: sarfex »

Po aktualizacji systemu do 20 rozjechały się schematy kolorów i nie mogę dojść do poprzedniego układu tj, ciemne paski i tło programów. Niby tak jest po ustawieniu ciemnej bryzy, ale korzystanie z libreoffice w takiej konfiguracji jest niemożliwe. Przed upgradem w libre jak i przeglądarce miałem jasne tło i ciemne w reszcie programów takich jak dolphin. Teraz mam albo wszędzie jasne tło, albo dramat jak na załączniku. Ktoś wie jaka kombinacja rozwiąże mój problem pierwszego świata?
Załączniki
Screenshot.jpg
(112.01 KiB) Nie pobierany
Awatar użytkownika
Hwiparam
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 814
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Openbox
Architektura: x86_64

Re: Schematy kolorów KDE po aktualizacji do 20

Post autor: Hwiparam »

W Libreoffice starczy zmienić zestaw ikonek na Breeze Dark. Wejdź w Narzędzia/Ustawienia i tam pod którąś zakładką powinny być opcje ikonek.
Ubuntu: "Nie możesz używać tej samej wersji OS przez 12 lat i cały czas otrzymywać do niej aktualizacje oraz wsparcie!"
Arch Linux: "Hahahahaha Rolling Release robi brrrrrr!!!"

Miej wygooglane, a będzie ci dane ;)
sarfex
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 21
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:07
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Schematy kolorów KDE po aktualizacji do 20

Post autor: sarfex »

Zasłużone podziękowania, lo jest już użyteczne. Coś jeszcze mi się nie zgadza, ale już nie wyklucza z użytkowania ciemnego motywu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Środowiska graficzne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości