Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Rgl »

Akurat jego czyny pokazują że Polska od Ukrainy może oczekiwać co najwyżej wideł w plecy.
Ukraina cały czas gloryfikuje zbrodniarzy typu Bandera, Suchewycz, bandy UPA czy SS Galizien. W niektórych ukraińskich jednostkach można zobaczyć nawet emblematy SS Dirlewanger. Cały czas nie pozwalają na ekshumację ofiar rzezi wołyńskiej ale jednocześnie nie ma problemu z ekshumacją żołnierzy Wehrmachtu czy SS. Już nawet w naszych mediach nie starają sie ukryć balkenkreuzy na ukraińskich czołgach czy innych pojazdach wojskowych.
Teraz występuje przeciwko Polsce mimo że bez polskiej pomocy ukraiński klaun już dawno siedziałby w więzieniu i o rządzeniu czymkolwiek mógłby tylko wspominać. Ukraina pod obecnymi rządami jest państwem Polsce wrogim i stanowi dla nas zagrożenie gdyż cała tożsamość narodową starają się zbudować na kulcie UPA i nienawiści do Lachów. Ogłądałem wiele ukraińskich filmów edukacyjnych o historii i w nich na każdym kroku przebyjała nienawiść do Polski i Polaków, nienawiść do Rosjan była tam zepchnięta na dalszy plan, za wszystko co złego przydarzyło się Ukraińcom (jakby ten naród istniał w czasach o których mówili) odpowiadali Polacy. Walcż teraz z Rosją, Polską pomoc przyjmują bo im się należy a skoro się należy to nie ma co oczekiwać żadnej wdzięczności, co najwyżej pretensji że jest za mała. Gdy skończą wojnę z Rosją przypomną sobie o "krzywdach" doznanych od Polaków, chyba że wojna zakończy się dla Polski pomyślnie czyli całkowitą denazyfikacją i debanderyzają krainy 404.
Awatar użytkownika
mistrz1
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 893
Rejestracja: 16 kwie 2012, 17:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Dystrykt – Polska

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: mistrz1 »

linuxozaurus pisze: 21 wrz 2023, 19:28
mistrz1 pisze: 21 wrz 2023, 17:50 Ukraińcy nienawidzą Polaków i chętnie by powtórzyli Wołyń. Dziwne jest to, że wielu Polaków tego nie widzi, nie wie i uważają, że Ukraińcy to ich bracia? Widać to dokładnie teraz, gdy Polska zablokowało zboże z Ukrainy. Ukraińcy nie mają sentymentu i oskarżają Polskę, że współpracuje z Rosją. Jak bardzo Ukraińcy muszą pokazać, że gardzą Polakami, żeby część Polaków to zrozumiała?
Z twojego punktu widzenia wynika ,że Ukraińcy to taki niedźwięczny naród ze nie potrafią podziękować swojemu sąsiadowi Polsce za samoloty MIG czy czołgi i inny wojskowy sprzęt. Wypowiedzi prezydenta Ukrainy temu zaprzeczają.
„Chcę powiedzieć prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu, żeby nigdy więcej nie obrażał Polaków, jak ostatnio podczas swojego wystąpienia w ONZ; Polacy nigdy na to nie pozwolą; obrona polskiego dobrego imienia jest najważniejszym zadaniem rządu - oświadczył w piątek premier Mateusz Morawiecki.” – to będziesz tłumaczyć, że to pomyłka, że o coś innego chodziło? Jak teraz myślisz? Dalej będziesz brnąć w ślepy zaułek?
"Jeśli robisz to, co zawsze robiłeś, masz to, co zawsze miałeś" – Sokrates
Popieram Rosję :) :clap:
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

każdemu może się gafa np premier Ukrainy oskarżył Polskẹ i brak zgody na tranzyt zboża (a tym czasem Polska zakazała Importu zboża a nie tranzytu.).

Jeśli chodzi o zwykłych Ukraińców nie ma wśród nich wrogości w Polce podobnie jest z Białorusinami. Ukraińcy pilnie się uczą naszego języka a nawet zdają naszą maturę.

Zeleński ostatnio obraził Kanadyjczyków poprzez uznanie Ukraińca Jarosława Hunkę w kanadyjskim parlamencie za kanadyjskiego bohatera (był zbrodniarz wojenny).

Polaków też obraził porównując do rosyjskiego agenta mówiąc o ukraińskim zbożu.
"Niepokojące jest także to, jak niektórzy w Europie, niektórzy z naszych przyjaciół w Europie, podważają solidarność z teatrem politycznym, robiąc thriller ze zboża. Może się wydawać, że odgrywają własną rolę, ale w rzeczywistości pomagają przygotować scenę dla moskiewskiego aktora."
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
mistrz1
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 893
Rejestracja: 16 kwie 2012, 17:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Dystrykt – Polska

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: mistrz1 »

linuxozaurus pisze: 24 wrz 2023, 16:59 każdemu może się gafa np premier Ukrainy oskarżył Polskẹ i brak zgody na tranzyt zboża (a tym czasem Polska zakazała Importu zboża a nie tranzytu.).

Jeśli chodzi o zwykłych Ukraińców nie ma wśród nich wrogości w Polce podobnie jest z Białorusinami. Ukraińcy pilnie się uczą naszego języka a nawet zdają naszą maturę.

Zeleński ostatnio obraził Kanadyjczyków poprzez uznanie Ukraińca Jarosława Hunkę w kanadyjskim parlamencie za kanadyjskiego bohatera (był zbrodniarz wojenny).

Polaków też obraził porównując do rosyjskiego agenta mówiąc o ukraińskim zbożu.
"Niepokojące jest także to, jak niektórzy w Europie, niektórzy z naszych przyjaciół w Europie, podważają solidarność z teatrem politycznym, robiąc thriller ze zboża. Może się wydawać, że odgrywają własną rolę, ale w rzeczywistości pomagają przygotować scenę dla moskiewskiego aktora."
Są ludzie, którym można pluć w twarz, olewać ciepłym moczem, a oni będą mówić, że deszcz pada.
"Jeśli robisz to, co zawsze robiłeś, masz to, co zawsze miałeś" – Sokrates
Popieram Rosję :) :clap:
czesioo
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 147
Rejestracja: 09 paź 2017, 15:06
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Wrocław

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: czesioo »

Moi przodkowie od wielu pokoleń mieszkali we Lwowie i jego okolicach. Byli rzemieślnikami, kupcami, leśniczymi, mieli nawet jakieś dworek szlachecki, który opuścili w wyniku lokalnych zawirowań. Szczęśliwie nie ucierpieli podczas rzezi wołyńskiej. Cześć z nich przeżyła okupację sowiecką, a potem niemiecką we Lwowi, część w ukraińskiej wsi ukrywani przed sowietami i Niemcami przez rdzennych Ukraińców.
Mój Tata chodził raz w tygodniu 50 km torami kolejowymi do ukraińskiej wsi gdzie Ciocia, nauczycielka w wiejskiej szkole była ukrywana wraz z mężem przez Rodziców jej byłych uczni. Dalej ich uczyła. Ociec zanosił im zeszyty, ołówki, atrament i stalówki, a przynosił do Lwowa plecak ziemniaków, woreczek mąki i parę jajek. Przez ten cały czas Ciocia i Wujek byli ubrani tak jak ukraińscy chłopi. Dzięki temu przeżyli.
Wyjechałem ze Lwowa ostatnim pociągiem, w bydlęcym wagonie. We Lwowie zostały groby naszych przodków. Jak było można Ojciec jeździł do Lwowa.
Od początku ataku Rosji na Ukrainę co miesiąc wpłacam niewielką kwotę na konto Caritasu z dopiskiem Ukraina.
Myśmy wyjechali ze Lwowa, ale wielu naszych znajomych zostało omamieni zapewnieniami Londynu, że Lwów wróci do Polski.
Ojciec nie znalazł nawet śladu po nich. Znajoma Ukrainka gdy zobaczyła Ojca przy polskiej kamienicy, w której mieszkał, poszła za nim i w ustronnym miejscu powiedziała, że wkrótce po jego wyjeździe Polacy którzy pozostali w polskiej kamienicy zostali gdzieś wywiezieni.
🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
--
Pozdrawiam
czesioo
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

Ja bylam w latach 90 na Ukrainie I nie było nienawiści do Polaków. Były normalne wycieczki do Lwowa czy for Kamieńca Podolskiego w wieku szkolnym. Nie widzẹ powodu aby obecnie oskarrżać zwykłych Ukraińców o banderyzm.
Co nieprzeszkadza fakt że rząd wyraża w sposób nie odpowiedni na arenie miedzynarodowej. np zacytowane słowa Zeleńskiego na temat zboża z Ukrainy. czy ostatnio gloryfikowanie zbrodniarza w Kanadzie.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Rgl »

linuxozaurus pisze: 26 wrz 2023, 10:20 Ja bylam w latach 90 na Ukrainie I nie było nienawiści do Polaków. Były normalne wycieczki do Lwowa czy for Kamieńca Podolskiego w wieku szkolnym. Nie widzẹ powodu aby obecnie oskarrżać zwykłych Ukraińców o banderyzm.
Zwykłych Ukraińców nie. Zresztą ukraina w latach 90 to inny kraj. W 2014 do władzy doszły środowiska silnie nacjonalistyczne opierający swoją tożsamość na kulcie UPA, Suchewycza, Bandery czy SS Galizien. To oni stanowią główną siłę w tym kraju, to dla nich ustalany jest program nauczania. To dla nich Zełeński gdy odwiedzał Polskę zamiast tradycyjnego dresu w wojskowych kolorach założył czarno czerwone barwy UPA. Najprawdopodobniej też właśnie aby zadowolić te środowiska, w kanadyjskim parlamencie oddano hołd nazistowskiemu zbrodniarzowi.
Oficjalna wersja jest taka że te ugrupowania zdobyły znikomy procent w wyborach i nie mają wpływu na politykę. Ale rządzi nie ten kto ma większość w parlamencie tylko ten co naprawdę posiada siłę. Po Majdanie mimo że nie zdobyli większości w parlamencie dostali jednak resorty siłowe, utworzono i uzbrojono nazistowskie bojówki typu Azow, Ajdar itp. W tej chwili środowiska nacjonalistyczne dysponują własną armią i nie ważne kto wygra wybory musi się z nimi liczyć.
Nie wszyscy Ukraińcy to banderowcy czy naziści - ale w tym duchu są indoktrynowane ich dzieci i to oni dyktują zasady obowiązujące w tym państwie.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2040
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: kobrawerde »

Niestety ale ostatnie wydarzenia związane z Ukrainą są naprawdę niepokojące :-( ... mam nadzieję że to tylko przejściowe kłopoty tego narodu który szuka swojej drogi w Europie i na świecie a jednocześnie ma bardzo durze kłopoty i to nie tylko ekonomiczne ale po prostu wojenne a to naprawdę bardzo duży problem który czasem może odbierać rozum.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

kobrawerde pisze: 27 wrz 2023, 17:42 Niestety ale ostatnie wydarzenia związane z Ukrainą są naprawdę niepokojące :-( ... mam nadzieję że to tylko przejściowe kłopoty tego narodu który szuka swojej drogi w Europie i na świecie a jednocześnie ma bardzo durze kłopoty i to nie tylko ekonomiczne ale po prostu wojenne a to naprawdę bardzo duży problem który czasem może odbierać rozum.
Zgadzam się z tobą ponieważ Ukraina musi wybrać swoją drogę w czasie wojny. Nie ma mowy o tym aby dochodziło do obrażania Polski i polaków (wypowiedz prezydenta Ukrainy na temat ukraińskiego zboża czy wypowiedz premiera Ukrainy na temat zakazu importu zboża ,która była kłamliwa).
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
jacekalex
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 4678
Rejestracja: 17 cze 2007, 02:54
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: MATE
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: jacekalex »

To forum podobno nie się zajmuje polityką.

Dlatego proponuję pana Rgl usunąć z grona użytkowników i na wszelki wypadek jego adres mailowy
dodać do takiej listy, żeby więcej na ten adres konta na forum nie założył.

Pozdro
Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Komputer jest jak klimatyzacja - gdy otworzysz okna, robi się bezużyteczny...
Linux User #499936
Inny OS: Gentoo Linux :)
Laos
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 505
Rejestracja: 20 lis 2009, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Laos »

Byłem na Ukrainie. Tej najbardziej krwiożerczej, banderowskiej czyli zachodniej Ukrainie.
Wszyscy byli mili. Cieszyli się, że w czasie wojny ktoś do nich przyjeżdża.
Zapraszali do ponownego odwiedzenia.
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Rgl »

Laos pisze: 28 wrz 2023, 18:07 Byłem na Ukrainie. Tej najbardziej krwiożerczej, banderowskiej czyli zachodniej Ukrainie.
Wszyscy byli mili. Cieszyli się, że w czasie wojny ktoś do nich przyjeżdża.
Zapraszali do ponownego odwiedzenia.
To tylko dowodzi że wystarczy dokonać denazyfikacji tego kraju i stanie się normalnym niezagrażającym nikomu państwem. W przeciwieństwie do ekipy Zełeńskiego i środowisk nacjonalistycznych większość to normalni ludzie.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

Rgl pisze: 29 wrz 2023, 23:51
Laos pisze: 28 wrz 2023, 18:07 Byłem na Ukrainie. Tej najbardziej krwiożerczej, banderowskiej czyli zachodniej Ukrainie.
Wszyscy byli mili. Cieszyli się, że w czasie wojny ktoś do nich przyjeżdża.
Zapraszali do ponownego odwiedzenia.
To tylko dowodzi że wystarczy dokonać denazyfikacji tego kraju i stanie się normalnym niezagrażającym nikomu państwem. W przeciwieństwie do ekipy Zełeńskiego i środowisk nacjonalistycznych większość to normalni ludzie.
Czy ty wierzysz w proces "dezazyfikacji Ukrainy"? Moim zdaniem mają dobrego prezydenta w czasie wojny pomimo obrażania państw należących do Trójmorza.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: mario_7 »

Jestem ciekaw jak można usprawiedliwić bombardowanie całych miast, szpitali, szkół, wszelkiej maści budynków cywilnych, rabowanie wszystkiego co się da, wyłapywanie i wywożenie dzieci wgłąb własnego kraju...? To jest ta denazyfikacja? A ludzie, którzy to robią to cywilizowany, pokojowy naród? I może jeszcze ten naród oddaje przysługę temu atakowanemu narodowi?
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

@Mario_7 Rosja pokazała że są krajem terrorystycznym który pogrąża we własnym chaosie , gdzie przeciwnicy są nazywani neonazistami , kiedy sami stosują metody hitlerowskich Niemiec.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: mario_7 »

@linuxozaurus, tak, to oczywiste.
Pytania, które zadałem są retoryczne, w kontekście bzdur, które wypisuje Rgl.
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Rgl »

mario_7 pisze: 30 wrz 2023, 20:35 Jestem ciekaw jak można usprawiedliwić bombardowanie całych miast, szpitali, szkół, wszelkiej maści budynków cywilnych, rabowanie wszystkiego co się da, wyłapywanie i wywożenie dzieci wgłąb własnego kraju...? To jest ta denazyfikacja? A ludzie, którzy to robią to cywilizowany, pokojowy naród? I może jeszcze ten naród oddaje przysługę temu atakowanemu narodowi?
Bombardowanie całych miast? To domena Amerykanów (choćby Belgrad, Mosul Rakka..). Jakbyś nie zauważył ukraińskie miasta cały czas funkcjonują a atakowane są tylko cele wojskowe i infrastruktura energetyczna czy transportowa. Najwięcej zniszczeń w celach cywilnych robi ukraińska obrona przeciwlotnicza albo trafiając bezpośrednio w budynki (lub nawet polski traktor) lub zestrzeliwując rosyjskie rakiety nad obiektami cywilnymi. Ukraińcy też dokonują takich prowokacji jak ostrzelanie przez Ukraińców Konstantynówki, czy dworca w Kramatorsku.
Wywożenie dzieci? Rzeczywiście zbrodnia, zamiast wywozić dzieci ze strefy zagrożenia mogli tak jak Ukraińcy wykorzystać je jako żywe tarcze (tyle że dla Ukraińców dzieci mieszkańców wschodniej Ukrainy są tak samo dobrym celem jak rosyjscy żołnierze - to przecież "Moskale").
Czy robią przysługę Ukraińcom? Nie, Rosja działa w swoim interesie - musi zabezpieczyć swój kraj a przy okazji zadbać o bezpieczeństwo rosyjskojęzycznej ludności na wschodzie kraju.
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Rgl »

linuxozaurus pisze: 30 wrz 2023, 21:12 @Mario_7 Rosja pokazała że są krajem terrorystycznym który pogrąża we własnym chaosie , gdzie przeciwnicy są nazywani neonazistami , kiedy sami stosują metody hitlerowskich Niemiec.
To jednak nie Putin a Zełeński z Trudeau zorganizował owację dla weterana Waffen SS.
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: TECUMSEH12 »

Rgl pisze: 01 paź 2023, 23:14 To jednak nie Putin a Zełeński z Trudeau zorganizował owację dla weterana Waffen SS.
Tak jak nasi "wspaniali" politycy, szczególnie prawej strony, robią owację dla Burego, Ognia i innych przeklętych.
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2040
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: kobrawerde »

Tak jak nasi "wspaniali" politycy, szczególnie prawej strony, robią owację dla Burego, Ognia i innych przeklętych.
a co ty jakiś lewak / bolszewik jesteś że cię tak to mierzi :razz:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości