Ukrainee

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

Prawdą jest, że Ukraińcy swego czasu zabili wielu Polaków. Wciąż liczę że kiedyś się opamiętają i przestaną ich upamiętniać jak bohaterów, zamiast uznać ich za zbrodniarzy.

Niemniej to i tak bez porównania do tego ilu ludzi wymordowali w ten czy inny sposób zbrodniarze rosyjscy. A że oni wciąż mordują mamy ewidentny dowód w tym co dzieje się na Ukrainie...

No i oni wciąż wielbią Lenina, Stalina, armię czerwoną itp. itd. - czyli odpowiedzialnych za miliony ofiar...
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

I okazuje sie co "widać na załączonym obrazku" :mrgreen: , że moje wcześniejsze pytanie: "Jakiej jesteś narodowości" wyjaśnia przyczynę stanowiska rozmówców i tym samym zamyka wątek.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2023, 11:53 przez Rocky2, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ukrainee

Post autor: Rgl »

mario_7 pisze: 09 lis 2023, 22:28 Prawdą jest, że Ukraińcy swego czasu zabili wielu Polaków. Wciąż liczę że kiedyś się opamiętają i przestaną ich upamiętniać jak bohaterów, zamiast uznać ich za zbrodniarzy.
Niedoczekanie dla nich zabijanie Lachów jest powodem do chwały. Bez całkowitej denazyfikacji debanderyzacji Ukrainy zawsze tak będzie.
mario_7 pisze: 09 lis 2023, 22:28 Niemniej to i tak bez porównania do tego ilu ludzi wymordowali w ten czy inny sposób zbrodniarze rosyjscy. A że oni wciąż mordują mamy ewidentny dowód w tym co dzieje się na Ukrainie...
To na co się powołujesz to zapewne chodzi ci o zbrodnie ZSRR głównie z czasów gdy rządził Gruzin a później Ukraińcy?
Co do tych ewidentnych dowodów to masz na myśli słowa Żeleńskiego? Tego są,ego który potrafił publicznie kłamać że Ukraińcy Żydów nie zabijali?
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

Rgl pisze: 12 lis 2023, 11:28
mario_7 pisze: 09 lis 2023, 22:28 Prawdą jest, że Ukraińcy swego czasu zabili wielu Polaków. Wciąż liczę że kiedyś się opamiętają i przestaną ich upamiętniać jak bohaterów, zamiast uznać ich za zbrodniarzy.
Niedoczekanie dla nich zabijanie Lachów jest powodem do chwały. Bez całkowitej denazyfikacji debanderyzacji Ukrainy zawsze tak będzie.
mario_7 pisze: 09 lis 2023, 22:28 Niemniej to i tak bez porównania do tego ilu ludzi wymordowali w ten czy inny sposób zbrodniarze rosyjscy. A że oni wciąż mordują mamy ewidentny dowód w tym co dzieje się na Ukrainie...
To na co się powołujesz to zapewne chodzi ci o zbrodnie ZSRR głównie z czasów gdy rządził Gruzin a później Ukraińcy?
Co do tych ewidentnych dowodów to masz na myśli słowa Żeleńskiego? Tego są,ego który potrafił publicznie kłamać że Ukraińcy Żydów nie zabijali?
:clap: :)
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2041
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

To na co się powołujesz to zapewne chodzi ci o zbrodnie ZSRR głównie z czasów gdy rządził Gruzin a później Ukraińcy?
A to ma znaczenie ? kacapy to kacapy ( ty patrz co robią a nie jakie mają pochodzenie !) ...jak spytasz na ulicy w dzisiejszej Rosji kim jest Putin z pochodzenia to 80% odpowie Ci że to żyd :-) ...a kto go tam wie kim on naprawdę jest ? jest po prostu kacapem i wrogiem Polski. Jak tak będziesz dochodził kto kim jest to pewnie Hitler też jest żydem bo babcia była żydówką :-) ... a Stalin podobno był synem Przewalskiego uupss :razz:
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ukrainee

Post autor: Rgl »

kobrawerde pisze: 12 lis 2023, 13:42 A to ma znaczenie ? kacapy to kacapy ( ty patrz co robią a nie jakie mają pochodzenie !) ...jak spytasz na ulicy w dzisiejszej Rosji kim jest Putin z pochodzenia to 80% odpowie Ci że to żyd :-) ...a kto go tam wie kim on naprawdę jest ? jest po prostu kacapem i wrogiem Polski. Jak tak będziesz dochodził kto kim jest to pewnie Hitler też jest żydem bo babcia była żydówką :-) ... a Stalin podobno był synem Przewalskiego uupss :razz:
Jeżeli oskarżasz naród rosyjski o zbrodnie ZSRR (prawdziwe czy wymyślone) to ma znaczenie bardzo duże. Idąc Ty, tropem możesz Polaków oskarżać o zbrodnie Imperium Rosyjskiego bo też kiedyś byliśmy jego częścią.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2041
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Zatem kogo oskarżać o zbrodnie ZSRR ? .... Polaków / Ukraińców / może jakieś propozycje ?...pewnie nikogo ....albo tak jak teraz Niemcy nie są winne 2 wojny światowej tylko ..... nooo konsternacja .... oczywiście naziści :-) a kim byli naziści ? może też nam odpowiesz pewnie czerwoni nie mylić z Indianami :razz:
tropem możesz Polaków oskarżać o zbrodnie Imperium Rosyjskiego bo też kiedyś byliśmy jego częścią.
A kto rządził tym imperium bo to się ostatecznie liczy ...ano Ruskie kacapy nie Polacy / Ukraińcy ...nawet jeśli ktoś był innego pochodzenia to musiał przyjąć obywatelstwo Rosyjskie chyba o tym wiesz ? to że Dzierżyński był z pochodzenia Polakiem i pra twórcą obecnej KGB / FSB to nie znaczy że tworzyli te instytucje Polacy tylko zrusyfikowany czerwony Polak.
Jeżeli oskarżasz naród rosyjski o zbrodnie ZSRR (prawdziwe czy wymyślone)
Tak oskarżam Ruskich o zbrodnie i to naprawdę prawdziwe ! ... wymyślonych nie ma no może oni sami wymyślali/ przypisywali zbrodnie innym np. Niemcom na Polakach w Katyniu :-)
Ps @Rgl nie wiem jakie są twoje intencje broniąc Rosjan przeciw każdemu zarzutowi za wszelką cenę wymyślając karkołomne argumenty. Ale fakt jest faktem że próbujesz nam udowodnić że słońce wschodzi na ....zachodzie :razz:
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

może ktoś nie jest jeszcze świadom tego :
https://www.youtube.com/watch?v=sZe3DNinv6w
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Żadnej ukrainy NIGDY NIE było, NIE ma i Nigdy NIE będzie

Post autor: Rocky2 »

https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

ZSRR to Rosja i vice versa. To że się nazwa zmieniła dla picu to nic nie znaczy. Rosjanie zabijali i zabijają - każdego z byle powodu - udowodnili to wielokrotnie i wciąż dają wiele przykładów na prawdziwość tego twierdzenia. Dla władców rosyjskich życie szarego człowieka nie ma żadnego znaczenia - tak było kiedyś i najwyraźniej tak jest wciąż i teraz. Rosjanie są tak bardzo zmanipulowani, że zapewne nawet nie wiedzą w jakim łgarstwie żyją... Szkoda, bo wydawałoby się, że po tylu latach i takiej łatwości w dostępie do informacji mogliby się już zorientować, że świat jest inny niż im się wmawia...
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

ukraińce też zabijają równo, i to nas Polaków, to czemu mamy im bić pokłony, być sługami wymyślonego narodu ukraińskiego i "wesprzeć ich siły zbrojne" itp ?
bo usrael to dobry wujek, który nie "napada" tylko wprowadza "misje pokojowe" ?
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

USA to ameŁyka i vice versa. To państwo Zbójeckie i … Totalitarne. Tak, totalitarne.
To że się nazwa zmieniła dla picu to nic nie znaczy. Amerykanie zabijali i zabijają - każdego z byle powodu - udowodnili to wielokrotnie i wciąż dają wiele przykładów na prawdziwość tego twierdzenia. https://rumble.com/v3w2tcv-american-fre ... cracy.html
Dla władców ImperumDobra🗽 życie szarego człowieka nie ma żadnego znaczenia - tak było kiedyś i najwyraźniej tak jest wciąż i teraz. Policja w tym IperiumDobra🗽 strzela do ludzi jak do wróbli. Tam co kwartał kogoś zastrzelą i … NIKT z tego powodu nie robi Halo :teeh: . Nikt nie strajkuje i nie domaga sie obalenia Rządu i Systemu. (pewnie dlatego, bo CIA nie założyła tam "SoliDurnośći", bo gdyby była to na pewno by strajkami rozwalali Własny kraj, i gospodarkę/ ekonimię Własnego Domu . A potem powiedzieć: widzicie ludzie - "nie ma", bo wasz Rząd wam Zabrał :mrgreen: ).
W roku 2022 w ImperiumDobra🗽 policja zastrzeliła ponad 1000 osób podczas różnego rodzaju tzw. interwencji policyjnych. Nie 100 tylko ponad TYSIĄC.
Co niektórzy … Polacy (a śmiem twierdzić, że większość) są tak bardzo zmanipulowani, że zapewne nawet nie wiedzą w jakim £GARSTWIE żyją... . Niesteyty ich Pan Telewizor im tego … NIE powie :( . Gdyż obowiązyje amełykanska Wolność & Demokracja dzieki której zabili prawie wszystkie komentarze na prawie wszyskich portalach informacyjnych (te które były OpinioTwórcze) . TV , a i w ciągu ostatnich lat Internet zostal zamieniony :( w … Tubę Propagandy do Sterowania i Manipulowania społeczeństwem. Szkoda, bo wydawałoby się, że po tylu latach i takiej łatwości w dostępie do informacji mogliby się już zorientować, że świat jest inny niż im się wmawia...
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

też to zauważyłem, że zniknęło z wyszukiwarek w ostatnich latach mnóstwo serwisów i filmów, które 5-10 lat temu - było tego sporo..
nawet używając innych szukajek, duckducka, ecosia, qwanta, ciężko teraz znaleźć te treści np o NWO sprzed 5-10 lat.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: linuxozaurus »

niXon pisze: 16 lis 2023, 12:45 też to zauważyłem, że zniknęło z wyszukiwarek w ostatnich latach mnóstwo serwisów i filmów, które 5-10 lat temu - było tego sporo..
nawet używając innych szukajek, duckducka, ecosia, qwanta, ciężko teraz znaleźć te treści np o NWO sprzed 5-10 lat.
jeśli coś znajdzieszvto zreguły są to zaarchiwizowane stare strony internetowe
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

"Polscy przewoźnicy z protestów są fotografowani, a dane ich pojazdów trafiają na ukraiński Telegram w celu namierzenia i spalenia. Kierowca, który jeszcze niedawno woził im sprzęt i żywność dzisiaj boi się przekroczyć granicę.
To jednak prawda, że Polak przed i po szkodzie jest głupi..." A.
i załącznik poniżej.
Załączniki
ukr734.jpeg
(96.5 KiB) Nie pobierany
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: TECUMSEH12 »

Nie czytam od jakiegoś czasu tego wątku. Ale mogę powiedzieć tak. Jedni i drudzy to są "debile". Jedni i drudzy, będą spier...dalać jak ruskie gnidy nas zaatakują.
Byłem w wojsku - 540 dni - i od tej pory twierdzę, że nasza armia to jest coś co o kant du.p.y potłuc.
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2041
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Nie czytam od jakiegoś czasu tego wątku. Ale mogę powiedzieć tak. Jedni i drudzy to są "debile". Jedni i drudzy, będą spier...dalać jak ruskie gnidy nas zaatakują.
Nie wiem czy prawidłowe wnioski wyciągnąłeś . Moim zdaniem niektórzy będą jak mówisz spi..lać ale tacy są w każdym kraju inni będą walczyć ....ale pewnie inni popierający kacapów przystąpią do nich z zachwytem :razz:
Byłem w wojsku - 540 dni - i od tej pory twierdzę, że nasza armia to jest coś co o kant du.p.y potłuc.
A jeśli wolno spytać kiedy Ty byłeś w Wojsku Polskim że aż 540 zaliczyłeś ...pewnie jeszcze za komuny ? ...to raczej inne wojsko było.
Ja jednak twierdził bym że co jak co ale Polacy potrafią się bić ... w historii jest wiele przykładów.
Jedni i drudzy to są "debile"
A tego to już nie rozumiem ... :mrgreen:
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: TECUMSEH12 »

Rezerwa 94'.
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2041
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Rezerwa 89'. :-) ... trzy poligony + wyjazd na tzw. ostre strzelanie do naszych "przyjaciół" ze wschodu na pustynie kara kum ...( OPL-otka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości