telefon USB do VOIP

Jak się dogadać?
Iwo
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 48
Rejestracja: 21 mar 2006, 23:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86

telefon USB do VOIP

Post autor: Iwo »

Hej. Nie wiedziałem, do którego działu, czy harware-sieć/multimedia czy co, więc dałem tutaj, bo docelowo z nimi właśnie związany. Jak źle, proszę o przeniesienie.
Chcę sobie takie coś kupić. Jak najtaniej rzecz jasna.
Myślałem o takim fajnym na allegro bezprzewodowym Topcom 4012 (50zł),
ale nie ma na niego sterów pod Linuksa i nie chcę ryzykować,
a inne bezprzewodowe kosztują kilkukrotnie więcej.
Polećcie jakieś, które macie i powiedzcie na jakim komunikatorze używacie (jeszcze lepiej jak nie jest to Skype, od którego chcę się uwolnić).
Linux user numer #457448 - Acer Aspire 2930, 2GB RAM, 2x2.0 GHz, Intel GMA 4500MHD
"Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie"
leon28
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2008, 19:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: telefon USB do VOIP

Post autor: leon28 »

Iwo pisze:Hej. Nie wiedziałem, do którego działu, czy harware-sieć/multimedia czy co, więc dałem tutaj, bo docelowo z nimi właśnie związany. Jak źle, proszę o przeniesienie.
Chcę sobie takie coś kupić. Jak najtaniej rzecz jasna.
Myślałem o takim fajnym na allegro bezprzewodowym Topcom 4012 (50zł),
ale nie ma na niego sterów pod Linuksa i nie chcę ryzykować,
a inne bezprzewodowe kosztują kilkukrotnie więcej.
Polećcie jakieś, które macie i powiedzcie na jakim komunikatorze używacie (jeszcze lepiej jak nie jest to Skype, od którego chcę się uwolnić).
podnosze temat. ja mam juz telefon topcom, ktory ma tylko sterowniki windowsowe. niestety w linuxie jestem newbee i nie wiem, czy i jak mozna uzywac tego telefonu pod linuxem. ze skype korzystalem pod windows dosc czesto, dobrze byloby moc uzywac tego telefonu rowniez pod linuxem. z gory dzieki za ewentualna pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komunikatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości