ASUS UL30A-QX058 zgodność z Ubuntu.

Porady sprzętowo-handlowe
slaby22
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 14
Rejestracja: 08 cze 2009, 14:05
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME

ASUS UL30A-QX058 zgodność z Ubuntu.

Post autor: slaby22 »

Cześć mam pytanko czy to jest zgodne z Ubuntu na wszystkich linkach podanych w przyklejonym temacie nic o tym nie pisze. Chodzi mi o to czy będzie działać na tym lapku wszystko tak jak powinno i czy klawisze funkcyjne z klawiatury będą działać poprawnie. Może ktoś ma takiego Asusa i wie coś na ten temat. Chcę go kupić i nie biorę pod uwagę innego, a jest on sprzedawany bez systemu operacyjnego więc nie chce sobie piracić i wolę Ubuntu.
Awatar użytkownika
yacup
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 336
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: ASUS UL30A-QX058 zgodność z Ubuntu.

Post autor: yacup »

Tutaj jest napisane parę słów na temat UL30A
Też chcę sobie kupić tyle, że UL20a.
Jak już kupisz i zainstalujesz to klepnij parę zdań na forum
slaby22
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 14
Rejestracja: 08 cze 2009, 14:05
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: ASUS UL30A-QX058 zgodność z Ubuntu.

Post autor: slaby22 »

ok tylko ze to będzie po 10.10.10 :D także trzeba będzie poczekać ale oczywiście zamieszczę swoje zdanie o tym sprzęcie...


już sobie kupiłem tego lapka, lecz zainstalowałem Windowsa 7 z powodu pełnej zgodności sprzętowej z systemem (kosztowało mnie to ponad 400 zł ;(), a poza tym chciałem mieć ten Express Gate a on działa tylko po instalacji jakiegoś śmiecia i to tylko pod windowsem, więc olałem ubuntu. Może jeszcze będę tutaj wrzucać linuksa ale będę się raczej zastanawiał nad kompilacją debiana niż instalacją Ubuntu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości