Ukrainee

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Kod: Zaznacz cały

nie wiem, skąd wywnioskowaliście, że ktoś tu nienawidzi ukrainców,
nie było tu nigdzie takich słów, są przytoczone tylko realne sytuacje/fakty, które świadczą, że to oni nas bardzo nie lubią, ale doją jak naiwne dojne krowy,
a my Polacy się dajemy doić, jak małe naiwne dzieci.
Ale nie zapominaj że to tylko twój punkt widzenia ...( subiektywny ) inni może myślą inaczej i musisz się do tego przyzwyczaić i pewnie większość czytając twoje posty stwierdzą jw. wspomniałem. To takie demokratyczne abecadło i choć nie jest to jakiś wzorzec to jednak nic lepszego nie wymyślono ...wiem że czasemi większość nie oznacza iż ma glejt na prawdę ale w takim razie pozostaje tylko dyktatura ...czy jesteś dyktatorem ...prawdy ? jeden nieomylny :razz:
Pozostaje Ci przekonywać innych ...mnie nie przekonałeś :mrgreen:
Ale kto wie ...próbuj
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

Od wieki wieków historia pokazuje, że większość populacji nie ma Prawdy, tylko tkwi w błędzie, tak już było jest i będzie,
i nie zależy mi wcale, żeby kogoś przekonywać, jak sam nie poszukasz Prawdy, to nikt Cie z marszu nie przekona..
tak już jest, że w świecie wszechobecnych mediów króluje kłamstwo, powtórzone 100x staje się "prawdą", a jak już ponad 90% mediów świata należy do 2 bardzo złych rodzin, to czego mozna się spodziewać włączając tv czy radio ?
niestety z 95% Polaków tkwi głową w mediach,
nawet jak nie mam tv i radia w domu, to wchodzę np do sklepu i słyszę "RMF! - radio/muzyka/kłamstwa" - nie sposób tego całkowicie wyeliminować..
może 10-15% z tych tv-oglądaczy zdaje sobie sprawę, że media cały czas poganiają kłamstwa i propagandę, a cała wielka reszta łyka te bajki..

i Prawda nigdy nie leży po środku, jak twierdzą głupie powiedzenia, Prawda leży zawsze tam, gdzie leży :)

i przy okazji fajny obrazek naszej rzeczywistości :
https://www.bitchute.com/video/0Lj2xoZdkbMN/
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Od wieki wieków historia pokazuje, że większość populacji nie ma Prawdy, tylko tkwi w błędzie, tak już było jest i będzie,
trochę w tym prawdy ale nie narzucisz swoich racji innym siłą ...trzeba uczyć i przekonywać
nie zależy mi wcale, żeby kogoś przekonywać, jak sam nie poszukasz Prawdy, to nikt Cie z marszu nie przekona..
To po co te wszystkie twoje (i nie tylko) posty ? ... niech wszyscy żyją sobie w błogiej nieświadomości :razz:
Większość pewnie nie chce niczego szukać i może jest im dobrze z taką wiedzą i rzeczywistością jaką łyknęli z TV ?
...ale fajnie się to jakoś odnosi do naszych niedawnych wyborów etc.
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Co chcesz tym udowodnić ? że Ukraińcy i Gruzini to tylko narody złodziei / bandytów i nic więcej ? ...a jednak jesteś uprzedzony. Same te artykuły już na wstępie informują jest ich najwięcej.... to chyba najwięcej dokonują przestępstw ?. A tak na marginesie czy czasem Polacy to nie sami złodzieje ? ...złodzieje samochodów jak określali nas Niemcy w latach 80tych a nie wiesz co to termin juma całe rodziny na zachodzie Polski zajmowały się tym procederem :-) takie były czasy bez pracy / zasiłków ...500+ itd itp :mrgreen: W TV Niemcy oficjalnie nazywali nas złodziejami z bardzo prostego rozumowania ... z czego żyją Polacy w swym kraju a tyczyło się to raczej bezrobotnych których było pewnie parę milionów jeśli nie mają pracy i zasiłków a pomoc społeczna też nie miała na nic bo super kryzys ? ...ano złodzieje ha ha ha hail unia europejska :razz:
A więc chyba Polacy przebijają Ukraińców na tym polu :razz: ...albo uupps poprawniej przebijali. Choć jeśli ponoć coś się wyssało z mlekiem matki to... jak myślisz kto zajumał w Polsce miliony a może miliardy na VAT-cie w białych rękawiczkach ? ...Ukraińcy ?
nie nie to "nasza własna ręka która... nas gnębi" jak mówił kiedyś kandydat na prezydenta Stan Tymiński ale nikt go ponoć nie rozumiał bo pewnie nie chcieli. A jeśli po jakiś 80 latach okaże się że np. wstąpienie do UE zrobiło z nas ludzi drugiej kategorii nierównych Niemcom / Francuzom to kto za to odpowiada ?.... pewnie jak z pzrzed lat własna ręka :lol:
A co można powiedzieć o narodzie który chce legalnie zlikwidować u siebie organizacji antykorupcyjnej czytaj CBA ...nie wymienić zrestrukturyzować bo może źle działali ale zlikwidować ! ...naród złodziei ? uuppsss chyba nikt takich nie przebije Ukraińcy i Gruzini to pikusie :razz:
Awatar użytkownika
mistrz1
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 893
Rejestracja: 16 kwie 2012, 17:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Dystrykt – Polska

Re: Ukrainee

Post autor: mistrz1 »

Po niektórych komentarzach widać, że niektórzy Polacy mają geny niewolnika, pachoła, frajera i żadnego honoru, godności. Sami się podkładają, sami proszą, żeby ktoś nimi gardził, popychał i to im sprawia radość, i cieszą się, że są potrzebni, i myślą, że są dobrzy, i dumni z bycia pachołami, lachami. Więc zawsze znajdzie się ktoś, jakiś pan, który ich będzie wykorzystywał. W obecnym czasie takim panem dla niektórych Polaków są chochoły.
"Jeśli robisz to, co zawsze robiłeś, masz to, co zawsze miałeś" – Sokrates
Popieram Rosję :) :clap:
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

jak to jeden nie-polski niewolnik powiedział :
"...Jesteśmy tutaj sługami narodu ukraińskiego..."
https://wprawo.pl/szokujaca-wypowiedz-r ... ego-wideo/

mów za siebie - niewolniku.
Laos
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 505
Rejestracja: 20 lis 2009, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: Laos »

Jeszcze za Ukraińcami zatęsknimy jak duża część z nich wyjedzie do Niemiec i Kanady. Ten trend się nasila. Już teraz jest dużo więcej Ukraińców w Niemczech niż w Polsce.
Kto będzie sprzątał klatki schodowe, pracował na budowach czy w fabrykach przy taśmie?
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

Laos pisze: 29 paź 2023, 12:37 Jeszcze za Ukraińcami zatęsknimy jak duża część z nich wyjedzie do Niemiec i Kanady. Ten trend się nasila. Już teraz jest dużo więcej Ukraińców w Niemczech niż w Polsce.
Kto będzie sprzątał klatki schodowe, pracował na budowach czy w fabrykach przy taśmie?
Nie mogę uwierzć jak można pi… takie rzeczy :confused: . Nie masz chyba bladego pojęcia o temacie :o .
Kartoflarze TO Naturalny WRÓG Polaków. NajWIĘKSZY ze Wsztskich możliwych ! To ŚMIERTELNE Zagrożenie. Z tej realizacji ame£ykanskiej polityki prób Rozwalania Pokojowej Rosji na koszt miedzy innymi Polaków i Polski będzie Wielki problem z kartoflarzami w Polsce za kilkanascie + lat.
Załączniki
Jestem Agentem Kremla .jpg
(17.17 KiB) Nie pobierany
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: linuxozaurus »

Nie wolno zrównywać Ukraińców i Gruzinów do grona Rosjan.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

@Rocky2, pouczasz o historii i piszesz o pokojowej Rosji? A kiedy to ten kraj zrobił cokolwiek pokojowo w stosunku do innych narodów?
W naszej historii Rosja już nie raz się pojawiała - i zawsze kończyło się to dla nas fatalnie - ginęli ludzie, dobra były rozkradane, a Rosja za nic nie odpowiadała - ani przed nami ani przed światem.
Nie wiem co może być motywatorem do popierania Putina - zakładam jedno z dwóch - jakiś interes albo głupota (nie wiem co gorsze).
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

Mario, nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale namawiasz w podpisie do US-imperializmu,
US - największego rozbójnika świata ostatniego stulecia.
psioczysz na Putina, a on dużo mniejszy rozbójnik niż US..
tzw "atak Rosji" - to była naturalna reakcja - wymuszona przez napastnika największego rozbójnika.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

tzw "atak Rosji" - to była naturalna reakcja - wymuszona przez napastnika największego rozbójnika.
A gdzie ( w którym miejscu ) i jaka armia zaatakowała biedną Rosję ? :lol:
Jeśli się tak stało to coś chyba przespałem ...
psioczysz na Putina, a on dużo mniejszy rozbójnik niż US..
I to mówi Polak ? ....co ciebie obchodzi USA a jeśli nawet to podaj przykłady rozbójnictwa w/w w stosunku do Polski bo taki stosunek powinien nas interesować...bo KACAP-y to dla nas od 100 leci BANDYCI strzelający w tył głowy... krótko jeb..ć Putina i ruskich + ich popleczników ! :razz:
Nawet chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki stosunek przeciętne ruskie mają do Polaków. Ja wiem bo często zdarza mi się odwiedzać ichnie strony www / fora itp i tam inaczej o Polakach jak pszeki nie uświadczysz tak samo jak chochły w stosunku do Ukraińców. A ja od dzisiaj nie nazwę sowietów inaczej jak KACAP-y :lol:
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

niXon pisze: 31 paź 2023, 07:49 Mario, nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale namawiasz w podpisie do US-imperializmu,
US - największego rozbójnika świata ostatniego stulecia.
psioczysz na Putina, a on dużo mniejszy rozbójnik niż US..
tzw "atak Rosji" - to była naturalna reakcja - wymuszona przez napastnika największego rozbójnika.
Stany święte nie są, ale daleko im do takiego zezwierzęcenia jakie przedstawia sobą Rosja.

Tu nie ma naturalnej reakcji, tu jest obłęd, za który nawet najsurowszy wyrok nie będzie sprawiedliwy...
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ukrainee

Post autor: Rgl »

mario_7 pisze: 01 lis 2023, 23:45
Stany święte nie są, ale daleko im do takiego zezwierzęcenia jakie przedstawia sobą Rosja.
Czy ty wiesz o czym piszesz?
Wymordowanie jednej piątej ludności Korei, agent Orange w Wietnamie, bombardowania Libii, Jugosławii, wspieranie ludobójców z Izraela, napaść na Irak, wspieranie ISIS.. wymieniać można by długo. Co najmniej drugiej wojny światowej nauczyli się że w razie wojny należy głównie celować w ludność cywilną.
Wcześniej wspominałeś że nigdy nie działali bezpośrednio przeciwko Polsce.Racja, ale tylko dlatego że z Polską nie graniczyli a do wojny w której mieli wycelowane w Polskę rakiety nie doszło. Teraz Polska jest ich wasalem więc konieczności ataku nie ma. Dążą jednak do wojny w której to Polska będzie zniszczona - czego działaniem przyjaznym nazwać nie można. Co do Rosji (tu policzmy także ZSRR który był państwem wielonarodowym - składającym się także z narodu ukraińskiego) mieliśmy w historii konflikty - jak to z sąsiadami. Raz oni byli agresorem raz my w zależności od aktualnej sytuacji. I tak więcej konfliktów mieliśmy z państwami niemieckimi, więc demonizowanie Rosji na podstawie tego że kiedyś w historii mieliśmy z nimi konflikt jest nie na miejscu. Tak samo musiałbyś nienawidzić Niemców, Ukraińców , Szwedów, Turków a nawet Czechów (choć najwięcej konfliktów z nimi mieliśmy w średniowieczu to i w XX w też się zdarzyły) nie wiem kogo obarczyć winą za Tatarów - może Turków a może jednak powinniśmy nienawidzić także mieszkańców Mongolii?.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

Rgl pisze: 03 lis 2023, 08:22
mario_7 pisze: 01 lis 2023, 23:45
Stany święte nie są, ale daleko im do takiego zezwierzęcenia jakie przedstawia sobą Rosja.
Czy ty wiesz o czym piszesz?
Wymordowanie jednej piątej ludności Korei, agent Orange w Wietnamie, bombardowania Libii, Jugosławii, wspieranie ludobójców z Izraela, napaść na Irak, wspieranie ISIS.. wymieniać można by długo. Co najmniej drugiej wojny światowej nauczyli się że w razie wojny należy głównie celować w ludność cywilną.
Wcześniej wspominałeś że nigdy nie działali bezpośrednio przeciwko Polsce.Racja, ale tylko dlatego że z Polską nie graniczyli a do wojny w której mieli wycelowane w Polskę rakiety nie doszło. Teraz Polska jest ich wasalem więc konieczności ataku nie ma. Dążą jednak do wojny w której to Polska będzie zniszczona - czego działaniem przyjaznym nazwać nie można. Co do Rosji (tu policzmy także ZSRR który był państwem wielonarodowym - składającym się także z narodu ukraińskiego) mieliśmy w historii konflikty - jak to z sąsiadami. Raz oni byli agresorem raz my w zależności od aktualnej sytuacji. I tak więcej konfliktów mieliśmy z państwami niemieckimi, więc demonizowanie Rosji na podstawie tego że kiedyś w historii mieliśmy z nimi konflikt jest nie na miejscu. Tak samo musiałbyś nienawidzić Niemców, Ukraińców , Szwedów, Turków a nawet Czechów (choć najwięcej konfliktów z nimi mieliśmy w średniowieczu to i w XX w też się zdarzyły) nie wiem kogo obarczyć winą za Tatarów - może Turków a może jednak powinniśmy nienawidzić także mieszkańców Mongolii?.
:clap: Tak samo twierdzę.
Dodam jeszcze, że gdyby nie ruskie KACAPY to by WAS i mnie na świecie nie było, bo by hitler przerobił naszych rodziców na … mydło. Hitler miał plany Całkowitego Unicestwienia słowian ! Najpierw mieli być wykorzystani do niewolniczej pracy, potem zapedzeni na północ i zagłodzeni na śmierć. Tylko dzięki KACAPOM i ofierze najWyższej z Możliwych roskiego sołdata JESTESCIE, możecie się uczyć, pracować, mieć rodziny, dzieci itp., itd. i macie jako tako swój kraj !
NIKT tu Nie gloryfikuje ruskich i rosji ! ale … NIKT mi nie powie, że kartoflarze to raptem najWieksi Przyjaciele Polaków ! Przecież to najwieksi wrogowie i mordercy Polaków w historii. "Polski" obecny rząd JEST … marionetkowy. Robią to co im Każą WASI włąściele z waszyngtonu i Londynu. Rządy polskojęzyczne nie realizują polskiej racji stanu tylko Interesy waszyngtonu i Londynu. Ale robią to na koszt … Polaków !
A ten pionek JAWNIE i Oficjalnie PRZYZNAŁ SIĘ !!! , że Rząd polskojęzyczny Bez Przerwy WTRĄCA SIĘ, MIESZA, MĄCI i Ingeruje w WEWNĘTRZNE Sprawy i Życie innych krajów - Białorusi i Rosji.
https://wiadomosci.wp.pl/zwiastuje-prze ... 409435777v
Tak NACHALNEJ PROPAGANDY i szczujni antyrosyjskiej jak obecnie zdzierźyć się nie da.
TO JEST działalność WYWROTOWA ! TO JEST WOJNA !!! (tylko jeszcze nie na czołgi i samoloty tylko na wszystkich innych płaszczyznach i polach ). To WSZYSTKO to WROGOŚĆ. Ale nie Białoruska czy kacapska tylko … amełykanska i rządu polskojęzycznego. Bo … jest Wolność & Demokracja.
Rząd polskojęzyczny wydał już 100 Miliardów ( nie Milionów tylko M-I-L-J-A-R-D-Ó-W ! ) z WASZYCH pieniędzy ( anie ze swoich) na pomoc potomkom największych Katów i Oprawców naszych ojców , a tymczasem Polacy … zbierają zakrętki od butelek na leczenie polskich dzieci. Ach, ta Wolnośc & Demokracja … :-D
Załączniki
Dobra Bomba .jpg
(44.45 KiB) Nie pobierany
Jestem Ruskim Agentem .jpg
(66.6 KiB) Nie pobierany
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

Nie przypominam sobie, aby Stany (ani kraje, które je de facto utworzyły) uczestniczyły w rozbiorach Polski. I to trzykrotnie...

USA brały udział w różnych wojnach - ale w jaki sposób? Tego nie da się w ogóle porównać to metod rosyjskich (czyli de facto rzezi).

Nie słyszałem o masowych grobach znajdowanych w lasach, gdzie Amerykanie byliby oskarżeni o mordowanie strzałem w tył głowy.
Nie słyszałem o obozach pracy tworzonych przez Amerykanów, gdzie zamykaliby tysiące o ile nie miliony ludzi.
Itp. Itd.

A Rosjanie tak nas ratowali, że najpierw czekali aż Niemcy wybiją kogo mogą, potem oni nas najechali i dobijali. Wtedy też niektórzy w Polsce głupio myśleli, że Rosjanie jakąś pomoc mogą przynieść - srogo się zawiedli...

Dzięki Rosjanom cierpieliśmy przez dziesiątki lat po rzekomo wygranej wojnie.
Tutaj akurat można mieć zarzut do USA i innych krajów alianckich - ci też głupcy uwierzyli ze Rosjanie dadzą się ucywilizować i że taka Polska nie będzie miała najgorzej pod rosyjską kontrolą. A jak było to wszyscy wiedzą - zamordyzm, bieda, zacofanie, rozkradanie wszystkiego co się da...

Nic dobrego z Rosji do Polski nie przyszło. Jedynie cierpienie.

Przedstawiacie niesamowicie wypaczoną wizję historii... czas się doedukować jak to naprawdę było...
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

O tym "jak to naprawdę było" Mówi syn Roberta Kennediego --> https://www.youtube.com/watch?v=Wlyg1dBhzQE

(Reżim wolności i demokracji wyłączył komentarze w celu … chronienia was przed dezinformacją co jak wszyscy już wiemy komentarze ludzi w sieci są podstępną i parszywą bronią czerwonego putina i jego czerwonych ludzi. Zresztą wyłączyli prawie we wszystkich głównych serwisach internetowych. To oczywiście także w celu chronienia was przed czerwonymi kłamstwami)

Po przeczytaniu wpisów na tym forum w końcu DOTARŁO do mnie i ZROZUMIAŁEM:

ukraińcy i cały tamten twór to Najwięksi Przyjaciele Polaków i Polski w historii świata! To wasi BRACIA !!!
Po prostu BRACIA i chrześcijaninie którzy oddaliby wam Polakom swoją przysłowiowa koszulę i podzielili się z ostatnią kromką chleba … . Po prostu B R A C I A wszystkich Polaków i Szczerzy z głębi swojego serca SERDECZNI Chrześcijanie.
Załączniki
Jestem Ruskim Agentem .jpg
(66.6 KiB) Nie pobierany
Dobra Bomba .jpeg
(64.61 KiB) Nie pobierany
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Precz z kacapami i ras/putinem ! :razz:
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

Mario - są 2 wersje historii :
- historia pisana przez masonów (czyli np. Piłsudski - bohater narodowy)
- historia PRAWDZIWA.

to co piszesz, to wersja pierwsza, czyli historia pokazywana w mediach, książkach, na oficjalnych stronach typu wikipedia itp itd,
historii prawdziwej cięzko znaleźć na oficjalnych stronach, przebija się ona tylko przez nieoficjalne blogi, kanały, relacje prawdziwych świadków, historyków,
to nie jest wypaczona wizja historii, to jest po prostu Prawda.
usa to największy rozbójnik XX wieku, zainicjowali i przeprowadzili najwięcej rzezi i wojen, nie ma takiego drugiego perfidnego i perfumowanego mordercy, dla którego każda napaść jest "operacją militarną niosącą pokój",
widziałem gdzieś taką listę napaści i wojen pod hasłem "misji pokojowych" usa, jak namierzę to wkleję, ta lista była bardzo dłuuga.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości