[PROBLEM] Nie działają filmy na You Tube w Operze, Firefoxie w Chrome jest OK

Grafika, film, dźwięk.
sapphir
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2011, 19:53
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.10
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Niepołomice
Kontakt:

[PROBLEM] Nie działają filmy na You Tube w Operze, Firefoxie w Chrome jest OK

Post autor: sapphir »

Witam

Od ponad dwóch lat używam UBUNTU, generalnie jestem bardzo zadowolony sam się aktualizuje i instalacja prosta.
Od wczoraj nie działa YouTube, strona się ładuje ale nie działa odtwarzanie filmów nie wiem czy to coś po aktualizacji się poprzestawiało.
I mam jeszcze jedno pytanie czy muszę przeinstalować UBUNTU aby używać wersji 11.40 czy to się samo aktualizuje.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2012, 10:48 przez sapphir, łącznie zmieniany 2 razy.
www.eliaszltd.com
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: Problem z YouTube :-(

Post autor: bear7 »

Zanim ponownie wpiszesz w tytule tematu słowo PROBLEM zapoznaj się z REGULAMINEMW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEMTytuł tematu zmienisz edytując pierwszy postW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
sapphir pisze: Od wczoraj nie działa YouTube, strona się ładuje ale nie działa odtwarzanie filmów nie wiem czy to coś po aktualizacji się poprzestawiało.
Nie wiem, czy to tajemnica, czy też nie, ale mógłbyś podać, z jakiej to przeglądarki korzystasz. Forumowa wróżka zajęta jest malowaniem jajek...
sapphir pisze: I mam jeszcze jedno pytanie czy muszę przeinstalować UBUNTU aby używać wersji 11.40 czy to się samo aktualizuje.
Na forum panuje zasada:
Na Forum panuje zasada:jeden temat = jeden problemZastosuj się do tej zasady i opisz w osobnych tematach niezwiązane ze sobą wątki z Twojej wiadomościW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
Ale w tajemnicy Ci powiem, że samo się nie zaktualizuje. Co i jak należy zrobić - znajdziesz na forum... Wystarczy poszukać...
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
sapphir
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2011, 19:53
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.10
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Niepołomice
Kontakt:

Re: Problem z YouTube :-(

Post autor: sapphir »

Wczoraj zauważyłem że na Google Chrome jest OK i You Tube działa.
Na Firefoxie i Operze lipa nie działa, z tego co zdążyłem się zorientować to problem jest chyba z Adobe Flash Player.
Ale co się stało ? :-(
www.eliaszltd.com
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: [PROBLEM] Nie działają filmy na You Tube w Operze, Firefoxie w Chrome jest OK

Post autor: bear7 »

Zanim ponownie wpiszesz w tytule tematu słowo PROBLEM zapoznaj się z REGULAMINEM
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.

Zmień tytuł tematu na zgodny z REGULAMINEM
Zwróć uwagę głównie na słowa, których używasz
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
Liar
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 45
Rejestracja: 26 kwie 2008, 19:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Re: [PROBLEM] Nie działają filmy na You Tube w Operze, Firefoxie w Chrome jest OK

Post autor: Liar »

Jeśli pod chrome działa użyj

Kod: Zaznacz cały

sudo cp /opt/google/chrome/plugins/libflashplayer.so /usr/lib/mozilla/plugins/
Nie jestem pewien co do lokalizacji libflashplayer.so w przypadku chrome ponieważ go nie używam udało mi się wygooglować taką lokalizację
Awatar użytkownika
123wilk
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 100
Rejestracja: 09 kwie 2010, 18:40
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: [PROBLEM] Nie działają filmy na You Tube w Operze, Firefoxie w Chrome jest OK

Post autor: 123wilk »

Dla opery, wpisz w pasku adresu opera:plugins i wyświetli ci zainstalowane pluginy jak niema tam flasha to zrób tak, włącz opere kliknij F12 i sprawdź czy masz fajkę przy obsłudze wtyczek, jak nie to kliknij, a jak masz zaznaczone to zrób tak http://get.adobe.com/pl/flashplayer/otherversions/ pobierz stąd flasha, paczka deb, zrestartuj system i powinno działać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości