Po aktualizacji mam Xubuntu czy Ubuntu Studio?
-
Funnykris
- Serdeczny Borsuk

- Posty: 222
- Rejestracja: 17 sty 2012, 00:15
- Płeć: Mężczyzna
- Wersja Ubuntu: inny OS
- Środowisko graficzne: Cinnamon
- Architektura: x86
- Kontakt:
Po aktualizacji mam Xubuntu czy Ubuntu Studio?
Opiszę dokładniej problem
W sumie nie problem
3 dni temu zainstalowałem mając Xubuntu 11.10 metapakiet ubuntu studio-deskop z Synaptica. Ale nic poza dodatkową pozycją w menu programów (w "multimedia dodana została 1 podkategoria "obróbka dzwięku") się nie zmianiło. Po aktualizacji do 12.04 ekran ładowania systemu to nie Xubuntu a Ubuntu Studio. Potem ekran logowania jak w Xubuntu ale tło z Studio
I nie wiem szczerze co mam teraz
Jak to sprawdzić? A i tapety też ze studio mam domyślnie 
- jacekalex
- Gibki Gibbon

- Posty: 4707
- Rejestracja: 17 cze 2007, 02:54
- Płeć: Mężczyzna
- Wersja Ubuntu: inny OS
- Środowisko graficzne: MATE
- Architektura: x86_64
Re: Po aktualizacji mam Xubuntu czy Ubuntu Studio?
Ubuntu-Studio używa Xfce -jako środowiska graficznego.
A Xfce jest tylko jedno...
A Xfce jest tylko jedno...
Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Komputer jest jak klimatyzacja - gdy otworzysz okna, robi się bezużyteczny...
Linux User #499936
Inny OS: Gentoo Linux
Komputer jest jak klimatyzacja - gdy otworzysz okna, robi się bezużyteczny...
Linux User #499936
Inny OS: Gentoo Linux
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości
