O nas


Administracja

 • cukier_lukier
  Imię: Paweł Sikora
  Prywatnie:
  z urodzenia Krakus (z reszty też ;). Kocham muzykę – dzielę ją na tę, którą lubię i taką, której nie lubię słuchać. Ostatnimi czasy podkochuję się również w Ubuntu, ale jak na razie jest to miłość platoniczna…
  Ubuntu-pl: Administrator Forum i Czytelni.
 • mario_7
  Imię: Mariusz Domański
  JID: mario_7 [na] ubuntu [kropka] pl
  @: mario_7 [na] ubuntu [kropka] pl
  Prywatnie:
  Informatyk-programista-kierownik, pracownik korporacji, od momentu otrzymania pierwszej płyty z Ubuntu 5.10 zagorzały fan open source i Linuksa (w szczególności Ubuntu). Lubi słuchać wszelkich odmian rocka i metalu. Gdy już odejdzie od komputera – lubi pograć w bilarda, wspinać się na ścianki oraz jeździć na rowerze i nartach.
  Ubuntu-pl: Administrator ogólny.

Wydawcy

 • k2cl
  Imię: Krzysztof Krzyżanowski
  JID: k2cl [kropka] ubuntu [na] gmail [kropka] com
  @: j.w
  Prywatnie:
  muzyk (…czyli artystyczna opozycja wobec informatyków, którzy opanowali to forum 🙂 ), audiofil, mól książkowy, wielbiciel gór, wspinania, dobrego teatru i własnoręcznie pieczonych ciast… Miejsce pobytu – stale zmienne 😉 Przygodę z komputerami zaczynał od Atari XE i niezapomnianego River Raid’u, od listopada ’07 użytkownik Ubuntu, chociaż okazjonalnie testuje również inne dystrybucje.
  Ubuntu-pl: Moderacja Forum.
 • sylwester
  Imię: Sylwester Siejka
  @: ubuntu [na] ubuntu [kropka] pl
  Prywatnie:
  z urodzenia Łowiczanin, z charakteru (i zamieszkania) Wielkopolanin. Współpracuje (czytaj: żyje z…) z wiodącym (jak zawsze 😉 ) amerykańskim koncernem medycznym, niosąc w Polskę kaganek oświaty w dziedzinie chirurgii kręgosłupa. Hobbysta komputerowy od Atari XL/XE. Amator Linuksa od lat ok. siedmiu. Od blisko pięciu lat aktywista ubuntowy. Dla wątpiących: na „służbowym” laptopie ma tylko Ubuntu – da się 😀 Pozalinuksowe zajęcia to: polityka (platonicznie), literatura SF (dobra), wino czerwone, wytrawne (preferowane: hiszpańskie, australijskie, chilijskie).
  Ubuntu-pl: Administracja Forum.
 • thalcave
  Imię: Mateusz Chynowski
  JID: thalcave [na] jid [kropka] dug [kropka] net [kropka] pl
  @: thalcave [na] gmail [kropka] com
  Prywatnie:
  Gdynianin, student matematyki stosowanej. Od 4 lat amator Linuksa (sympatyk OpenSource). Czytam wszystko co mnie zaciekawi (głównie sensacje i fantastyka). Na okrągło słucham Rock’N’Rolla. W wolnych chwilach pijam winko i browar.
  Ubuntu-pl: Moderacja Forum.

 

Korekta

 • ionash
 • k2cl